Adopcja kryptoflady w Indiach – Cashaa Team Up With Credit Cooperative Society oferuje usługi kryptoflady w 22 oddziałach fizycznych.

Główne atrakcje:

  • Cashaa ogłosił partnerstwo z United Multi State Credit Cooperative Society.
  • Obie firmy utworzyły spółkę joint venture o nazwie UNICAS, która będzie oferować klientom w Indiach usługi w zakresie kryptokurandy.
  • Od grudnia 2020 r. usługi w zakresie kryptokurwaluty, w tym inwestycje i pożyczki, będą oferowane w 22 fizycznych lokalizacjach.

Cashaa współpracuje ze spółdzielniami kredytowymi w celu zaoferowania kryptorej waluty w oddziałach fizycznych

Przyjazna kryptokurcie platforma bankowa Cashaa rozszerzyła swoją działalność w Indiach poprzez współpracę z The United Multi State Credit Cooperative Society, indyjską spółdzielnią kredytową. Te dwie firmy utworzyły spółkę joint venture o nazwie UNICAS.

Dzięki temu partnerstwu użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do usług finansowych związanych z walutami kryptokryptowymi w 22 różnych oddziałach fizycznych, z planami rozbudowy poza 100 oddziałów.

W tych fizycznych lokalizacjach użytkownicy będą mogli otwierać rachunki oszczędnościowe, zaciągać kredyty na swoje aktywa kryptograficzne lub inwestować w waluty kryptograficzne. Po uruchomieniu usługi w grudniu, klienci będą mieli dostęp do Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, Binance Coin, EOS i token Cashaa CAS. Klienci będą mieli również dostęp online do usług kryptograficznych UNICAS.

Dyrektor generalny Casha Kumar Gaurav mówi, że nowa spółka joint venture będzie służyć do rozwiązywania kluczowych problemów związanych z aktywami kryptograficznymi w Indiach i przyspieszy przyjęcie kryptokurwaluty w tym kraju.

„Większość Hindusów nie zdaje sobie sprawy z tego, że Crypto Bank waluta jest produktem internetowym i ma tendencję do ufania temu, co widzą lub co rząd uznaje i zaleca. Co więcej, Indie nadal są w dużej mierze gospodarką opartą na gotówce, pomimo demonetyzacji. Z salonami kryptograficznymi UNICAS zamierzamy zająć się obiema kwestiami, które spowalniają proces przyjmowania kryptokurandy w Indiach“.

Przyszłość waluty kryptońskiej w Indiach jest nadal niepewna.

Waluta kryptograficzna jest kontrowersyjnym tematem w Indiach, a w 2018 roku Indyjski Bank Rezerw zakazał bankom prowadzenia działalności z firmami oferującymi walutę kryptograficzną. Zakaz banku centralnego został ostatecznie uchylony przez Sąd Najwyższy kraju, który uznał go za niezgodny z konstytucją.

Mimo że decyzja Sądu Najwyższego wzmocniła ekosystem krypto walutowy w Indiach, przyszłość krypto walut w tym kraju jest daleka od pewnej – ostatnio pojawiły się doniesienia, że rząd Indii rozważa wprowadzenie powszechnego zakazu stosowania krypto walut.

Ciężkie podejście rządu indyjskiego do walut kryptograficznych jest podobne do podejścia Chin, podczas gdy inni gracze w Azji, tacy jak Japonia i Singapur, przyjęli bardziej przyjazne stanowisko i ustanowili jasne ramy regulacyjne dla aktywów kryptograficznych.